Rezerwacja

Rezerwacja

Od: 190.00 zł / noc

pokój z łóżkiem małżeńskim dla 1 lub 2 os. W pokoju własna łazienka, TV LED, internet WiFi, stolik, krzesła, ręczniki, mydło w płynie, herbata, cukier. Na zewnątrz pokoju aneks kuchenny w pełni wyposażony.

Od: 190.00 zł / noc

pokój z dwoma łóżkami osobnymi dla 1 lub 2 os. W pokoju własna łazienka, TV LED, stolik, krzesła, ręczniki, mydło w płynie, herbata, cukier. Na zewnątrz pokoju aneks kuchenny w pełni wyposażony.

Od: 290.00 zł / noc

pokój z dwoma łóżkami małżeńskimi dla 1 - 4 os. W pokoju własna łazienka, TV LED, internet WiFi, stolik, krzesła, ręczniki, mydło w płynie, herbata, cukier. Na zewnątrz pokoju aneks kuchenny w pełni wyposażony.

Od: 290.00 zł / noc

pokój z czterema łóżkami pojedynczymi dla 1 - 4 os. W pokoju własna łazienka, TV LED, internet WiFi, stolik, krzesła, ręczniki, mydło w płynie, herbata, cukier. Na zewnątrz pokoju aneks kuchenny w pełni wyposażony.

Od: 390.00 zł / noc

apartament typu studio dla 1-3 os. z dużym balkonem. Apartamenty mieszczą się w nowo wybudowanym obiekcie o wysokim standardzie, na najwyższym 3 piętrze, w obiekcie jest cichobieżna winda. Na wyposażeniu apartamentu jest aneks kuchenny z płytą grzewczą, kompletem garnków oraz naczyń (talerze, szklanki, sztućce itp), kuchenka mikrofalowa, lodówka, łazienka z kabiną prysznicową i pralką, ręczniki, deska do prasowania, żelazko, suszarka do włosów. Ponad to TV LED 32, internet WiFi.

Wybierz datę i sprawdź dostępność pokoi lub apartamentów