O nas

O NajlepszymMiejscu

Z pasji do podróży... z miłości do Krakowa...

Obiekt NajlepszeMiejsce.pl założyliśmy w 2008 roku, ale już od 2005 roku funkcjonowały jako pokoje pod wynajem. W 2008 i 2019 roku przeprowadzony został gruntowny remont i przebudowa mające na celu podniesienie standardu i komfortu. Dzięki zaangażowaniu całej naszej rodziny zbudowaliśmy niepowtarzalny klimat w eleganckich wnętrzach, przytulnych i komfortowych. Postawiliśmy na wysoki standard! Każdy pokój posiada łazienkę z toaletą, nowoczesną kabiną prysznicową i wielofunkcyjnym panelem natryskowym. Panele podłogowe i wysokiej jakości meble, zapewniają doskonały wypoczynek i poczucie komfortu. W trosce o naszych gości, w każdym pokoju jest nowa, antyalergiczna pościel i ręczniki. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, Internet (WiFi), czajnik elektryczny, pyszną herbatę oraz szklanki. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażony aneks kuchenny z dużą lodówką oraz żelazko i deska do prasowania.

Pomysł NajlepszeMiejsce.pl zrodził się w naszych głowach - Marty i Adama - podczas licznych podróży zagranicznych po całej europie. W wielu miejscach, które odwiedziliśmy zaznaliśmy dużo gościnności i życzliwości. Dzięki temu miejsca te pozostawiły w naszej pamięci ciepłe wspomnienia. Takie same wspomnienia chcieliśmy pozostawić w pamięci tych, którzy zapragnęli odwiedzić Kraków - powstał wówczas pomysł aby wykorzystać walory spokojniej i urokliwej okolicy, w której mieści się nasz dom i stworzyć pokoje gościnne o wysokim standardzie w korzystnej cenie

Niewątpliwą zaletą Najlepszego Miejsca jest lokalizacja - bliskość takich perełek Krakowa jak Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach, słynny "Krakowski Kazimierz", czy też Kopalni Soli w Wieliczce i Bochni . W ścisłym centrum Krakowa (Rynek Główny) mogą Państwo znaleźć się w ciągu kilkunastu minut dzięki doskonałemu połączeniu szybkim tramwajem lub autobusami. W odległości ok. 1 km mieści się jedna z największych inwestycji w Krakowie - centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe "Miasto w Mieście", czyli BONARKA City Center. Naszym Gościom wskażemy również, mniej znane ale nie mniej atrakcyjne miejsca i obiekty godne polecenia.

Nasze otoczenie jest idealne dla pobytu z dziećmi - w bezpośrednim sąsiedztwie mamy dwa ładne parki - skwer Estoński (50m), oraz Park Duchacki z drewnianymi pomostami i tarasami zawieszonymi nad taflą dworskich stawów wraz ze strefą gastronomiczną.

NajlepszeMiejsce.pl to doskonałe miejsce do wypoczynku jak i do pracy, dzięki lokalizacji w spokojnej i zielonej części Krakowa. Bliskość węzłów komunikacyjnych i szlaków drogowych (np: południowa obwodnica Krakowa, dwupasmowa droga Kraków-Wieliczka) pozwala uniknąć często zakorkowanego centrum miasta - nie ma też problemu z płatnymi strefami parkowania i ograniczeniami w ruchu. Wszystkie pokoje są zlokalizowane na parterze, co ułatwia dostępność dla osób niepełnosprawnych.

 

Wypoczynek i relaks

W bezpośrednim sąsiedztwie mamy dwa ładne parki - skwer Estoński (50m), oraz Park Duchacki z drewnianymi pomostami i tarasami zawieszonymi nad taflą dworskich stawów wraz ze strefą gastronomiczną.

Zdrowie

Nasz obiekt położony jest blisko Szpitala im. Św. Rafała oraz Szpitala Uniwersyteckiego i Dzięcięgo - jednych z największych placówek medycznych w Polsce. Od lat gościmy pacjetnów wraz z rodzinami, zapewniając im spokojne miejsce noclegu i odpoczynku.

Wiedza

Mieścimy się w bezprośrednim sąsiedztwie firmy REHA PLUS zapewniającej najlepsze kursy i szkolenia dla rehabilitantów, fizjoterapeutów, lekarzy i pielęgniarek uznawane na całym świecie.

Atrakacje

Nasz obiekt to doskonała baza wypadowa do tak kultowych miejsc jak Kopalnia Soli WIeliczka czy Sanktuarium w Łagiewnikach i Centrum Papieskie. Zaś do rynku głównego można dojechać szybkim trawmajem w ciągu kilkunastu miut.

Magda (Poznań)

Witam, jakiś czas temu spędziliśmy z narzeczonym 3 dni w Najlepszym Miejscu. Pokój bardzo czysty, to samo powiedzieć mogę o łazience. Otrzymaliśmy ręczniki, a w pokoju były również kubki, czajnik, herbata i cukier. Jednym słowem bardzo profesjonalnie…

Sylwia (Radom)

Miejsce z pewnością godne polecenia. Bardzo dobra lokalizacja - niedaleko przystanki, dużo autobusów i tramwajów, ale mimo wszystko ma się wrażenie, że jest się na spokojnej wsi, gdzie nikt nam nie przeszkadza, choć w rzeczywistości jesteśmy prawie w…

Piotr (Puck)

Byliśmy w Najlepszym Miejscu tylko jedną noc i możemy polecić to najlepsze miejsce nie tylko z nazwy. Czasami wystarczy kilka chwil by poczuć klimat w którym czuliśmy się bardzo dobrze.. Szkoda tylko że tak krótko :( . W Krakowie byliśmy z synem n…

Ewa (Warszawa)

Bardzo dobra lokalizacja miejsca w cichej spokojnej dzielnicy wśród zieleni. Właściciele przemili i bardzo pomocni. Byliśmy z córeczką i jej również się podobało:) Tuż obok jest świetny plac zabaw z ogromną ilością atrakcji - to jest to co 3 latkowi…