Aktualności

Nasze Aktualności

01.06.2021

Szpital Uniwersytecki w Krakowie - noclegi dla pacjentów i ich rodzin.

Nasz obiekt to doskonały wybór dla osób poszukujących noclegu w pobliżu Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Dzięki naszej lokalizacji w południowej części Krakowa, często gościmy rodziny i pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Jakubowskiego 2 w Krakowie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu. Te dwie sąsiadujace ze sobą placówki medyczne funkcjonujące pod patronatem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum stanowią jeden z największych kompleksów medycznych w Polsce. W poszukwianiu pomocy najwyższej klasy specjalistów zjeżdżają tu pacjenci z całego kraju - zarówno dzieci jak i dorośli.

Noclegi Kraków Prokocim.

NajlepszeMiejsce.pl to  doskonały wybór dla osób poszukujących noclegu w pobliżu w.w szpitali. Bardzo dobry dojazd, sprawia że zaledwie kilka minut jazdy samochodem pozwala dotrzeć do Szpitala Uniwersyteckiego oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu , bez korków które są nierozerwalnie związane ze ścisłym centrum Krakowa.

Od lat służymy pomocą i radą dla naszych Gości, aby pobyt związany z leczeniem przebiegł bez dodatkowych stresów, w rodzinnych i spokojnych warunkach.

Powrót