Aktualności

Nasze Aktualności

01.07.2021

Noclegi dla pacjentów Szpitala im. Św Rafała w Krakowie

Nasz obiekt mieści się najbliżej Szpitala Św. Rafała przy ul. Bochenka 12 - to duże udogodnienie dla wielu osób, które przyjeżdżają na specjalistyczne zabiegi z wielu zakątków Polski...

Leczenie chorób oczu.

Szpitala św. Rafała posiada znakomity zespół lekarzy, ktory leczy schorzenia zeza oraz oczopląsu w Polsce. Zespół, który zajmuje się leczeniem wad narządu wzroku współdziała ze sobą od ponad 20 lat. Pancjenci mogą liczyć na pełną i profesjonalną opiekę, począwszy od diagnostyki, leczenia zachowawczego do leczenia operacyjnego i kontroli pooperacyjnych.

Zastosowanie najnowcześniejszego sprzętu na bloku operacyjnym pozwala na wykonywanie zabiegów nowoczesnymi technikami operacyjnymi. Dzięki temu skrócony zostaje czas pobytu chorego w Szpitalu.


Nocleg Kraków Bochenka.

Często pacjentami szpitala są dzieci, które wraz z rodzicami i osobami towarzyszącymi, przyjeżdżają z wielu zakątków Polski. W trakcie pobytu dziecka w szpitalu, rodzice i opiekunowie szukają nocelgu w pobliżu szpitala, aby być jak najbliżej swoich pociech w tych trudnych dniach.

Nasz obiekt położony jest najbliżej Szpitala Św Rafała w Krakowie stanowiąc doskonałe miejsce na nocleg. Przytulne i komfortowe pokoje oraz spokojna okolica pozwalają odpocząć i nabrać sił. To ważne, zwłaszcza dla dzieci  po zabiegu operacyjnym, dla których podróż zaraz po wyjściu ze szpitala nie jest wskazana. Lekarze często zalecają pozostanie przynajmniej jednej doby na miejscu, aby zminimalizować ryzyko powikłań pooperacyjnych.

Nasze otoczenie jest idealne dla pobytu z dziećmi - w bezpośrednim sąsiedztwie mamy dwa ładne parki - skwer Estoński (50m), oraz Park Duchacki z drewnianymi pomostami i tarasami zawieszonymi nad taflą dworskich stawów wraz ze strefą gastronomiczną.

Powrót